חיפוש

שימו ווייז לטיפול הכי מתאים לילד שלכם

אולי החלטתם לקחת את הילד שלכם לטיפול פרטי. אולי כי זמן ההמתנה בציבורי בלתי אפשרי. אולי כי השעות שלהם לא נוחות. אולי כי אתם רוצים לבחור בעצמכם מטפל מומחה ומנוסה. או אולי כי הייתם רוצים לשמור על פרטיות הטיפול, שלא יירשם בשום מקום. אולי.

אבל איך תדעו לאיזה איש מקצוע לפנות? מי רואה את "התמונה הגדולה" כשמטפלים באופן פרטי? איך תדעו שמה שמקשה על הילד שלכם זה "רק" "ויסות חושי" או "רגשי" ולא עוד משהו.. איך תדעו שדווקא מרפאה בעיסוק תעזור ושלא צריך אולי פסיכולוג או רופא? זה לא כל כך פשוט כמו שזה אולי נראה...

כשפונים לטיפול פרטי מתפספס בחלק גדול מהמקרים תהליך הסינון המקדים שנערך מאחורי הקלעים במכונים להתפתחות הילד. השלב בו איש מקצוע אחד בעל ראייה רחבה והבנה התפתחותית מלאה מקבל את כל ההסטוריה ההתפתחותית והמשפחתית, מקבל מידע על קשייו של הילד ועל תפקודו, ממקד את הקשיים ומחליט לאיזה איש מקצוע מומלץ לפנות לאבחון ולטיפול.

גילוי רך הוא הפונקציה הממיינת הזו. כדי שלא תלכו לאיבוד בדרך ותבזבזו את זמנכם, כספכם וכוחותיו של ילדכם בטיפול לא מדוייק או לא מתאים. ואם אתם שואלים אותי... ההערכה אצלנו ממש איכותית ומדוייקת. לא תפגשו תהליך כזה בשום מקום אחר.

ממלאים שאלון דיגיטלי התפתחותי ומקצועי, מצרפים סרטוני וידאו ביתיים ותוך 48 שעות מקבלים סיכום כתוב והפנייה לאיש המקצוע המתאים. הכל כדי שתגיעו במהירות ובקלות לידיים הנכונות. ווייז לטיפול המדוייק כבר אמרתי?

www.gilooy-rach.org

5 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
 <